Нерухомість у м. Києві

НЕРУХОМІСТЬ у м. КИЄВІ
На даний момент на торгах є квартири за ціною від:
160 000грн до 8 700 000 грн.
Данні квартири та обьекти нерухомого майна є предметом застави банків та інших фінансових установ і на данний момент реалізуються на вторинному ринку.

 

Ми надаємо послуги з:
1)      правового аналізу придбання і переходу права власності на об’єкт нерухомості (підготовка проектів договорів про придбання або відчуження об’єктів нерухомості, аналіз юридичних ризиків, пов’язаних з придбанням об’єкту нерухомості);
2)     підготовки і збору документів, необхідних для відчуження об’єкту нерухомості або участі в конкурсі (аукціоні) на придбання об’єкту нерухомості у власність;
3)     супроводження операцій купівлі-продажу (дарування) нерухомості;
4)     представництва інтересів клієнта в спорах, пов’язаних з операціями відносно нерухомості.

 

Нотаріуси при посвідченні операцій з нерухомістю виконують лише свої обов’язки по перевірці документів, установлених законодавством. У зв’язку з цим ми рекомендуємо: для того, щоб захистити себе при здійснені операцій з нерухомістю і попередити можливі негативні наслідки при їх проведенні, краще завчасно звернутися за професійною юридичною допомогою, а саме, перевірити історію об’єкта, котрий купується, документи на житло та інші деталі.
Свідоцтво на право власності на об’єкт нерухомості, є головною і невід’ємною частиною обов’язкового пакету документів, без якого неможливе проведення операцій і операцій з нерухомістю (купівля-продажа, дарування, обмін або ж оформлення під заставу).
Послуги з реєстрації права власності в БТІ. Реєстрація права власності на об’єкти нерухомого майна проводиться після будь-якої нотаріальної операції з об’єктом нерухомості, після вводу об’єкта в експлуатацію, а також на основі рішення суду, що набуло законної сили.